Apie mus

       UAB „Exuo” - specializuojasi įgyvendinant žemės ūkio ir pramoninius projektus Lietuvoje ir užsienyje. Įvairių įgūdžių ir gamybos įrenginių derinys leidžia mums teikti paslaugas ir produktus įvairiose srityse:

  •  Paukštininkystės;

  •  Galvijų;

  •  Pramoninių pastatų.

     Mūsų siūlomi sprendimai yra ilgametės patirties ir praktinės patirties rezultatas, o jų tikslas - optimizuoti turimus išteklius, kad būtų galima pasiekti geresnį bendrą gamybos įrenginių veikimą. Visi etapai, nuo kūrybinio iki operatyvinio, yra stebimi labai atsargiai ir garantuojant kokybiškus kompetencijos standartus, į kiekvieną projektą integruojame geriausius galimus technologinius sprendimus, todėl kiekvienas projektas yra „unikalus“ atsisakant standartizacijos idėjos.

 

Dirbame su Lietuvos ir užsienio pramonės, statybos įmonėmis. Mūsų darbų pagrindą sudaro keli pagrindiniai principai: lankstumas, konkurencingumas, kompetentingumas, kokybė ir atsakingumas. Laiku atliktais aukštos kokybės darbais ir teigiamomis užsakovo rekomendacijomis stengiamės iškovoti patikimo ir konkurencingo paslaugų vykdytojo poziciją.

 Per mėnesį galime pagaminti daugiau kaip 200 tonų įvairių gaminių. Turime reikalingus tarptautinius sertifikatus EN1090 EXC-2, EXC-3, ISO. Dirbame su klientais iš Norvegijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Švedijos. Komandinis darbas, pagarba vienas kitam, glaudus vadovų ir darbuotojų bendradarbiavimas, geras psichologinis klimatas – pagrindiniai veiksniai, lemiantys bendrovės sėkmę.